Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       
facebook
 
       
 
 
 
Szkoła językowa Barbados
 
 
 
JĘZYK HISZPAŃSKI

Język hiszpański to drugi po angielskim język używany w Ameryce. Także coraz więcej mieszkańców starego kontynentu uczy się hiszpańskiego - cieszymy się, że chcesz do nich dołączyć.

Zajęcia
Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 6 - 9 osób co umożliwia indywidualne podejście do każdego z uczestników. Grupy dobrane są pod względem poziomu językowego i wieku. Poziom zaawansowania określany jest na podstawie testu kwalifikacyjnego lub rozmowy z lektorem. Na poziomach średnio zaawansowanych i wyższych zajęcia prowadzone są przez dwóch lektorów: native speakera i lektora polskiego. Słuchacze korzystają ze środków audiowizualnych (kasety video, kasety magnetofonowe, plansze , gry i itp.).

Nauka skierowana jest do następujących grup wiekowych:
■ klasa I - III
■ klasa IV - VI
■ gimnazjum, liceum
■ dorośli,
■ studenci - specjalny rabat dla studentów

Podręczniki
Na zajęciach wykorzystujemy zarówno podręczniki renomowanych wydawnictw , jak i materiały własne opracowywane przez naszych nauczycieli na bazie źródeł języka współczesnego jak: prasa, telewizja czy internet. W czasie zajęć wykorzystywane są gry planszowe, obrazki jak również materiały źródłowe np. mapy, przewodniki, itp.

Zapraszamy na naukę języka hiszpańskiego we Wrocławiu uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceum, studentów oraz osoby dorosłe.        
 
 
   
Copyright © 2017. All Rights Reserved.  Created by Future Project