BUSINESS ENGLISH

ANGIELSKI BIZNESOWY WE WROCŁAWIU – KURS BUSINESS ENGLISH

Nasza szkoła języków obcych we Wrocławiu oferuje profesjonalne szkolenia z języka angielskiego biznesowego dla firm. Jesteśmy otwarci na pracowników z różnego szczebla i z wielu branży, którzy chcą swobodnie czuć się w sytuacjach biznesowych.

Na kursie masz szansę posługiwać się nieznanym dotąd, fachowym słownictwem, zarezerwowanym dla określonych branży. Po jego ukończeniu będziesz w stanie operować zwrotami przydatnymi w negocjacjach, panelach dyskusyjnych, na konferencjach itd. Przygotowane przez nas kursy językowe dla wrocławskich firm to nie tylko szansa na zyskanie nowych, cennych umiejętności, ale także na zdobycie prestiżu i uznania wśród konkurencji.

Podczas zajęć wykorzystujemy pomoce multimedialne – kursanci będą słuchać audycji na tematy związane z biznesem oraz czytać artykuły z magazynów biznesowych. Słuchacze będą omawiać testy związane ze słownictwem i gramatyką biznesową. Zajęcia prowadzą native speaker i polski lektor.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty specjalnej i zyskaj rabat na książki w wysokości 15% lub oddaj książkę w komis. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

KURS ANGIELSKIEGO – PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU BEC

Kurs Business English przeznaczony jest także dla osób, które chcą przygotować się do egzaminu BEC. Certyfikat wydany jest przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate.

Dlaczego zdawać egzamin BEC?

  • posiadając certyfikat z Business English, będziesz mieć większą przewagę na rynku pracy;
  • certyfikat jest honorowany przez firmy zagraniczne i uczelnie wyższe.

Egzamin BEC obejmuje trzy poziomy zaawansowania:

  • BEC Preliminary
  • BEC Vantage
  • BEC Higher

Ceny orientacyjne:        

Ilość godzinCenaRaty
40700 zł2x 360 zł.
601020 zł3x 350 zł

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, przygotujemy  dla Państwa ofertę językową