Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych – Espanol Direct Method

Język hiszpański to drugi (po angielskim) język używany w Ameryce. Dziś coraz więcej mieszkańców starego kontynentu uczy się hiszpańskiego ‒ cieszymy się, że chcesz do nich dołączyć.

Zapraszamy na naukę języka hiszpańskiego we Wrocławiu od poziomu A1 do C1.

Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się w praktyczny i atrakcyjny sposób tego,  co w nauce języka  jest niezbędne i najważniejsze: mówienie i rozumienie ze słuchu. Słuchacze ćwiczą również  czytanie i pisanie. Oczywiście nie zabraknie przydatnych zagadnień gramatycznych. 

Lektor mówi tylko w języku obcym w naturalnym tempie: słowa, nazwy, wyrażenia i od razu ćwiczy je w praktyce.

 Kurs pozwala w krótkim czasie osiągnąć umiejętności porozumiewania się  w co w krótkim czasie przyniesie stały i widoczny postęp.

Co Nas wyróżnia:

  • doświadczenie w nauczaniu metodą bezpośrednią
  • doświadczona kadra lektorska
  • bezpłatny dostęp do platformy internetowej
  • prowadzimy kursy grupowe i indywidualne

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci ze szkoły podstawowej i liceum

Nasz kurs hiszpańskiego adresujemy do dzieci ze szkoły podstawowej i dla uczniów z liceum

Nauka skierowana jest do następujących grup wiekowych:

  • klasa I – III;
  • klasa IV – VIII
  • liceum;

Język hiszpański to drugi (po angielskim) język używany w Ameryce. Dziś coraz więcej mieszkańców starego kontynentu uczy się hiszpańskiego ‒ cieszymy się, że chcesz do nich dołączyć.

Nauka ma na celu wykształcenie zdolności swobodnego komunikowania się w sytuacjach dostosowanych do potrzeb i zainteresowań dzieci w tym wieku.

Rozwijamy w dzieciach umiejętności związane ze słuchaniem , czytaniem, wyrażeniem ustnym i pisemnym równocześnie rozszerzając ich kompetencje gramatyczne.

Nauczyciel używa , ale również CD, DVD oraz proponuje rozmaite zabawy i gry.

Zapraszamy na naukę języka hiszpańskiego we Wrocławiu uczniów szkół podstawowych oraz uczniów z liceum liceum.

Hiszpański metodą Callana Wrocław

Hiszpański metodą Callana pozwala znacznie szybciej nauczyć się języka! Bez względu na to, czy uczeń będzie potrzebować go w pracy, na egzaminie językowym, w trakcie podróży czy po prostu chce poszerzyć swoje horyzonty, a przy tym dobrze się bawić, biorąc udział w kursie, wkrótce będzie płynnie mówić po hiszpańsku! Kurs języka hiszpańskiego został opracowany w oparciu o zasady metody Callana. To kompleksowa nauka języka, w której ćwiczone są wszystkie umiejętności językowe. Główny nacisk kładzie się jednak na wykorzystywanie języka w praktyce. Metoda Callana idealnie sprawdza się w języku hiszpańskim, ponieważ opiera się na naturalnych mechanizmach, które stosujemy, aby nauczyć właśnie tego języka. Wśród czterech aspektach nauki – czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie – mówienie jest tym, który sprawia największe kłopoty uczniom. W trakcie nauki metodą Callana uczniowie nie tylko aktualnie słuchają przez cały czas zajęć, ale też są angażowani do ćwiczenia mówienia, ponieważ każdemu z nich zadawane są pytania. Dzięki temu nasi studenci szybko mogą pokonać początkową nieśmiałość i zyskują znacznie więcej pewności w rozmowach po hiszpańsku.

Na czym polega hiszpański metodą Callana w naszej szkole Barbados?

W szkole języków obcych Barbados stosujemy uporządkowane wprowadzenie nowego słownictwa, gramatyki, systematyczne powtarzanie, ciągłą, natychmiastową korektę i nacisk na mówienie oraz słuchanie. To najszybszy sposób na nauczenie się języka obcego do najwyższego poziomu. Oferujemy kilka poziomów kursu, które prowadzą uczniów od poziomu całkowicie początkującego do średnio zaawansowanego, pozwalając swobodnie komunikować się w języku hiszpańskim oraz dobrze przygotować się do testu językowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu hiszpańskiego metodą Callana, który prowadzimy w szkole językowej Barbados.

Ceny orientacyjne :

Ilość godzinIlość osóbSemestralny kosztOpłata ratalna
Klasy I – III (30 lekcji)
2 x 45 min
2-3
4-8
960 zł
880 zł
3
Klasy IV – VIII
1 x 60 min ( 15 spotkań )

Klasy IV – VIII
2 x 60 min
(30 spotkań)
2-3


4-8
50 zł od osoby


900zł
opłata semestralna 3 raty

opłata semestralna 3 raty
zajęcia indywidualne
lektor polski
1 x po 60 min
2 x po 60 min
od 85 zł*
od 80 zł
miesięczna lub semestralna
Native speaker1 x 60 minod 100 zł* – 130złmiesięcznaa