Język niemiecki młodzież i dorośli

Kursy przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę języka i dla osób, które chcą rozwijać umiejętności językowe od poziomu A1 do C1

  • nauka języka ogólnego
  • przygotowanie do egzaminu maturalnego
  • zajęcia 2 x 60 lub  2 x 90 minut w tygodniu
  • ilość osób w grupie 5-6  lub zajęcia indywidualne
  • dobór grup językowych (kryterium: znajomość języka i wiek kursanta)

Co Nas wyróżnia:

  • doświadczenie w nauczaniu metodą bezpośrednią
  • doświadczona kadra lektorska
  • bezpłatny dostęp do platformy internetowej
  • prowadzimy kursy grupowe i indywidualne
  • małe grupy

Kursy dla grup dorosłych prowadzimy metodą bezpośrednią ( Direct Method )

Kursy języka niemieckiego Wrocław – dlaczego w szkole językowej Barbados?

Kurs języka niemieckiego w szkole Barbados to możliwość kompleksowego przygotowania do każdego egzaminu. Doskonale wiemy, że język niemiecki jest jednym z częściej stosowanych w Europie. Bez problemu można się porozumieć właśnie po niemiecku w Austrii, Szwajcarii czy Liechtensteinie. Z naszą szkołą uczniowie zyskują możliwości zawodowe oraz biznesowe. Zatrudniamy certyfikowanych lektorów, którzy mają bardzo dobre podejście do kursantów i w przejrzysty sposób przekazują im wiedzę. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, zapewniamy małe grupy, które sprzyjają atmosferze i skupieniu w nauce. Po zakończonym kursie istnieje możliwość zdawania egzaminu i uzyskania certyfikatu.

Niemiecki metodą Callana – na czym polega?

Niemiecki metodą Callana jest szybkim, prostym i intuicyjnym sposobem na naukę języka obcego. Jej założenia są bardzo proste. Opiera się na bezpośredniości i zastosowaniu techniki audio – lingwalnej. Jej główny cel to przełamanie bariery językowej oraz wstydu. Metoda Callana pozwala wyeliminować te problemy w trakcie nauki. Nazywana jest też techniką bezpośrednią, ponieważ pozwala na szybsze przyswojenie wiedzy i pozbycie się barier komunikacyjnych. W trakcie lekcji student słucha i mówi znacznie więcej niż na standardowym kursie językowym. Nauka za pomocą metody Callana polega na tym, że uczeń jest zmuszony do myślenia przez cały czas. Lekcja niećmiącego przebiega bardzo dynamicznie, a lektor niemieckiego nieustannie zadaje pytania. Nigdy nie jest wiadomo, na kogo padnie pytanie. Dlatego każdy kursant musi maksymalnie się skupić na lekcji i być w stałej gotowości do odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu niemieckiego metodą Callana w szkole Barbados.