Wrocławska szkoła języków obcych – kurs angielskiego

Zapraszamy do zapisywania się na kurs języka angielskiego wszystkie osoby dorosłe oraz młodzież od 16. roku życia. Nigdy nie jest za późno na naukę, a języki obce to kapitał na przyszłość, w który na pewno warto zainwestować.  Chcesz poznać angielski od podstaw lub rozwinąć dotychczasowe umiejętności? Wrocławska szkoła językowa Barbados stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby.

Nauka języka angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu w naszej szkole opiera się na sprawdzonych modelach nauczania. Przygotowaliśmy dla Ciebie starannie opracowany program, dostosowany do różnych poziomów zaawansowania. Opanowanie jednego poziomu nauki wymaga 120 godzin nauki.

Na kursach dla dorosłych szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikowania oraz płynność mówienia i poprawność językową. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych podręczników i zestawów ćwiczeń.

Proponujemy naukę w grupach tradycyjnych (6-8 osób) lub w mini-grupach (4-6) osób. Osoby dorosłe nie są łączone w grupach z młodzieżą.

Angielski metodą Callana we Wrocławiu

Kurs języka angielskiego dla dorosłych opiera się między innymi na uznanej na całym świecie metodę Callana. Kładziemy nacisk na komunikację ustną, pomagając naszym uczniom wykorzystywać w praktyce nabyte podczas zajęć nowe słownictwo.

Lektorzy w naszej szkole językowej to wysokiej klasy specjaliści, którzy nie tylko znakomicie orientują się w kwestiach stricte językowych, ale także pomagają słuchaczom nabyć pewności siebie, szczególnie w kontaktach z cudzoziemcem oraz w relacjach biznesowych.

Poziomy
Nauczanie w gimnazjum:

PoziomIlość semestrówIlość godzin w semestrzePoziom wg. CEF skala europejska
Elementary (1-szy poziom)22 x w tygodniu po 60 min. lub 2 x po 90 min.A1 – A2
Pre- Intermediate (2-gi poziom)22 x w tygodniu po 60 min. lub 2 x po 90 min.A2
Intermediate (3-ci poziom)22 x w tygodniu po 60 min. lub 2 x po 90 min.A2 – B1
Upper Intermediate (4-ty poziom)22 x w tygodniu po 60 min. lub 2 x po 90 min.B1 – B2

Angielski metodą Callana we Wrocławiu – na czym polega?

Angielski metodą Callana to bezpośredni sposób nauczania języków. Robin Callan był twórcą, który opracował technikę pochodzącą od swojego nazwiska, bazując na założeniach metody bezpośredniej Berlitza. Duży nacisk kładzie się w takim schemacie nauczania na rozwój umiejętności gramatycznych ucznia w sposób intuicyjny, rozwój umiejętności mówienia przez bezpośrednią wymianę pytań i odpowiedzi pomiędzy uczniem a nauczycielem, a także ogólne postrzeganie nauki języka obcego w formie naśladowania wzorców nauki języka ojczystego. W metodzie Callana korzysta się z techniki auto-lingwalnej, którą stosuje się w wielu renomowanych szkołach językowych na całym świecie – w tym w naszej szkole języków obcych Barbados.

Kursy języka angielskiego w szkole języków obcych Barbados – dlaczego warto?

W szkole języków obcych Barbados oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego, które przebiegają w przyjaznej atmosferze, która sprzyja nauce. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli układa plan specjalnie pod kursantów. Dbamy o to, aby po ukończeniu kursu uczniowie byli gotowi do wchodzenia w interakcje z językiem angielskim na porządku dziennym. Nasi absolwenci mogą potwierdzić, że konwersacje po angielsku nie są im obce i nie mają lęku przed mówieniem – tak, jak w większości przypadków po ukończonych kursach w pierwszej lepszej szkole. Nasi podopieczni otrzymuje wszystkie potrzebne informacje i wskazówki. Korzystają z materiałów oraz podręczników przewidzianych przez lektora. W ramach kursu otrzymują więc wszystko, co jest niezbędne do nauki. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, energię i nerwy. Poza tym w naszej szkole językowej można zapisać się na kurs, który pasuje do aktualnych oczekiwań i poziomu językowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów języka angielskiego w szkole Barbados. Dbamy o to, aby każdy uczeń zyskał rzetelną wiedzę.