Kurs języka włoskiego dla dorosłych – Italiano Direct Method

Nasze kursy przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę języka i dla osób , które chcą rozwijać umiejętności językowe od poziomu A1 do C1

Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się w praktyczny i atrakcyjny sposób tego,  co w nauce języka  jest niezbędne i najważniejsze: mówienie i rozumienie ze słuchu. Słuchacze ćwiczą również  czytanie i pisanie. Oczywiście nie zabraknie przydatnych zagadnień gramatycznych. 

Lektor mówi tylko w języku obcym w naturalnym tempie: słowa, nazwy, wyrażenia i od razu ćwiczy je w praktyce.

 Kurs pozwala w krótkim czasie osiągnąć umiejętności porozumiewania się  w co w krótkim czasie przyniesie stały i widoczny postęp.

Co Nas wyróżnia:

  • doświadczenie w nauczaniu metodą bezpośrednią
  • doświadczona kadra lektorska
  • bezpłatny dostęp do platformy internetowej
  • prowadzimy kursy grupowe i indywidualne

Kurs języka włoskiego dla dzieci ze szkoły podstawowej

Nauka ma na celu wykształcenie zdolności swobodnego komunikowania się w sytuacjach dostosowanych do potrzeb i zainteresowań dzieci w tym wieku.

Rozwijamy w dzieciach umiejętności związane ze słuchaniem , czytaniem, wyrażeniem ustnym i pisemnym równocześnie rozszerzając ich kompetencje gramatyczne.

Nauczyciel używa , ale również CD, DVD oraz proponuje rozmaite zabawy i gry.

Włoski metodą Callana Wrocław – na czym polega?

W szkole językowej Barbados proponujemy włoski metodą Callana – stosowaną do szybszego przyswajania języków. Technika ta oparta jest na kontrolowanej i programowej konserwacji, prowadzonej przez nauczyciela. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę. Osoby uczące się włoskiego w naszej szkole opanowują język czterokrotnie szybciej niż za pomocą każdej innej metody. Technika Callana zapewnia dojście do poziomu swobodnego porozumiewania się w języku włoskim zarówno w mowie, jak i w piśmie. Uczy w sposób nautralny języka tak, jak rodzice uczą swoje dzieci języka ojczystego. Nauczyciel rozwija nie tylko zdolność szybkiego mówienia i rozumienia w języku włoskim, ale też na każdej lekcji przeprowadza powtórzenie ostatniego materiału.

Metoda Callana – jakie ma zalety?

Podstawą metody Callana jest to, że studenci naszej szkoły Barbados czterokrotnie więcej mówi i słucha, niż gdyby uczył się jakąkolwiek inną techniką. W związku z tym uczy się znacznie szybciej. W każdej innej metodzie uczeń ledwo ma szansę otworzyć usta podczas lekcji – większość czasu wypełnia nauczyciel, mówiąc lub pisząc na tablicy. Dzięki metodzie Callana w szkole językowej Barbados uczniowie mówią całą lekcję – od czterech do dziesięciu razy więcej niż w każdej innej metodzie nauczania. Dzieje się tak, ponieważ studenci uczeni się do odpowiadania na używanie języka w praktyce podczas gdy inne metody korzystają może z jej czwartej części, marnując przy tym trzy pozostałe. Zaletą metody Callana jest równa ilość czasu przeznaczonego dla każdego ucznia na mówienie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursu włoskiego metodą Callana w szkole Barbados.

Ceny orientacyjne :

Ilość godzinIlość osóbSemestralny kosztOpłata ratalna
Klasy I – III (30 lekcji)
2 x 45 min
2-3
4-8
960 zł
880 zł
3
Klasy IV – VIII
1 x 60 min ( 15 spotkań )

Klasy IV – VIII
2 x 60 min
(30 spotkań)
2-3


4-8
50 zł od osoby


900zł
opłata semestralna 3 raty

opłata semestralna 3 raty
zajęcia indywidualne
lektor polski
1 x po 60 min
2 x po 60 min
od 85 zł*
od 80 zł
miesięczna lub semestralna
Native speaker1 x 60 minod 100 zł* – 130złmiesięcznaa