jezyk-angielski-dzieci-6-9-lat

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI WE WROCŁAWIU

Zapraszamy na nasz kurs wszystkie maluchy w wieku od 6 do 9 lat. To bardzo ważne, by już od najmłodszych lat zaznajamiać dziecko z słownictwem i gramatyką języka angielkiego. W ten sposób będzie mu łatwiej funkcjonować w świecie, w którym ten język wiedzie prym.

Nasze kursy języków obcych we Wrocławiuadresujemy do osób dorosłych oraz do dzieci. Dla tej drugiej grupy wiekowej opracowaliśmy specjalny program, który uwzględnia ich naturalne kompetencje i wykorzystuje ukryty potencjał. Kładziemy nacisk na efektywną naukę, która jest połączona z dobrą zabawą i rozwijaniem innych umiejętności, związanych m.in. z pracą w grupie, rozwiązywaniem problemów, czynnościami kreatywnymi itd.

Metodyka nauczania oparta jest na następującym modelu:

  • wprowadzanie nowego słownictwa,
  • utrwalanie poprzez układanie zdań i pytań,
  • swobodne użycie języka.

NAJLEPSZA KADRA I STARANNIE OPRACOWANY PROGRAM

Podczas kursu, dzięki różnorodnym typom ćwiczeń, dzieci mają okazję utrwalać wprowadzone uprzednio słownictwo. Stopień trudności ćwiczeń wzrasta wraz poziomem i wiekiem uczniów. Na wyższym poziomie uczniowie mają możliwość posłuchania swoich rówieśników, a także poszerzają ogólną wiedzę o ciekawostki z przyrody, zdrowym jedzeniu itp.

Nasza wrocławska szkoła języka angielskiego dla dzieci słynie przede wszystkim z doskonale przygotowanej do swojego zawodu kadry lektorów. Łączą oni wiedzę filologiczną z doświadczeniem pedagogicznym, sprawiając, że maluchy uczą się i jednocześnie przyjemnie spędzają wolny czas. Nauczyciele przygotowują dodatkowe materiały wspomagające naukę pisania i czytania ze zrozumieniem. Korzystamy z wiodących wydawnictw językowych. Proces dydaktyczny jest wspomagany poprzez gry i zabawy językowe, płyty DVD, a w młodszych grupach także o metodę komunikatywną Callana.

Po każdym rozdziale przeprowadzane jest powtórzenie materiału i test sprawdzający zdobytą wiedzę. Dzieci od pierwszej lekcji osłuchują się z nowym językiem, a także próbują układać zdania z nowymi wyrazami.

Zajęcia odbywają się co 2 dni: w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Proponujemy naukę w grupach tradycyjnych (6-8 osób) lub w mini-grupach (4-6) osób.