jezyk-niemiecki-mlodziez-od-16-lat-i-dorosli

NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO WE WROCŁAWIU – KURS JĘZYKOWY

Poszukujesz szkoły, w której szybko i efektywnie nauczysz się mówić i pisać po niemiecku? Zapraszamy do zapisania się na nasz kurs. Z pomocą naszych wykwalifikowanych lektorów osiągniesz biegłość językową, o jakiej marzysz. Programy naszych szkoleń zostały opracowane z myślą o bieżących potrzebach słuchaczy.

Nasza wrocławska szkoła językówstawia na wysoką jakość i innowacyjność w nauczaniu języków obcych – wykorzystujemy więc skuteczne metody, narzędzia i techniki dydaktyczne, które zdobyły uznanie na całym świecie. Niemiecki metodą Callana we Wrocławiu? Nic prostszego.Oferujemy naukę za pomocą tej i wielu innych metod.

NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU

Dla wszystkich słuchaczy powyżej 16. roku życia przygotowaliśmy kursy przeprowadzane na wszystkich poziomach znajomości języka niemieckiego. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy chcesz doszlifować swoje umiejętności komunikacyjne – nasza oferta jest na tyle uniwersalna, że każdy znajdzie u nas właściwy dla siebie kurs niemieckiego.

Opanowanie jednego poziomu nauki wymaga 120 godzin nauki. Na kursach tych szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikacyjną oraz płynność mówienia i poprawność językową. Nasza szkoła języków obcych we Wrocławiu stawia na szybkie osiąganie rezultatów, dlatego słuchacze w ciągu dwóch lat realizują materiał odpowiadający programowi trzyletniemu.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut lub dwa razy w tygodniu po 90 minut. Proponujemy naukę w grupach tradycyjnych (6-8 osób) lub w mini-grupach (4-6) osób. Osoby dorosłe nie są łączone w grupach z młodzieżą.
Ceny orientacyjne:

Ilość godzinCzęstotliwośćWpłata jednorazowaOpłata ratalna
302 x po 90 minut lub 1 x 90 min560 zł3 x 285 zł
402 x po 90 minut720 zł2 x 365 zł
zajęcia indywidualnedo ustalenia60 min. – 65 zł*miesięczna
polski lektordo ustalenia60 min. – 65 zł*miesięczna
Native speakerdo ustalenia60 min. – 80 zł*miesięczna

NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI WE WROCŁAWIU

Kurs języka niemieckiego w naszej szkole językowej kierowany jest także do najmłodszych uczestników. To ważne, by od najmłodszych lat zaznajamiać dziecko z językiem, z którym być może będzie miało kontakt w dorosłym życiu – na przykład na gruncie biznesowym lub koleżeńskim.

Warto pamiętać o tym, że język niemiecki jest drugim (po angielskim) najpopularniejszym językiem obcym, którego naucza się w szkołach podstawowych i liceach w Polsce. Im wcześniej dziecko przyswoi podstawowe umiejętności językowe, tym łatwiej będzie mu w kolejnych latach.

Wrocławska szkoła językowa Barbados słynie z wysokiego poziomu nauczania i wykwalifikowanej kadry lektorów. Nasi nauczyciele są nie tylko znakomitymi filologami, ale przede wszystkim dydaktykami z wieloletnim stażem. Pomogą Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła. Łączymy kompleksową edukację językową z dobrą zabawą.

Zapraszamy.